Ahoj, hlídám pětiletou neteř. Vzbudila se s bolestí v krku. Má tam bílou tečku. Nemá zvýšenou teplotu a není unavená. Šli byste s ní k lékaři?

Ahoj, synovi (10 let) hrozně křupe v kolenech. Hlavně při dřepech, které dělá doma za sprosté slovo. Je to normální nebo to máme nějak řešit?

Ahoj, dceru často bolí uši, na ORL nám doporučili chodit 1 x ročně na čistění. Dělají se jí špunty. MUDr. na ORL dceři doporučil i olejíček na pravidelné prokapávání 1 x týdně. Nevíte jak se jmenuje? S dcerou byla u dr. manželka a zapomněla to

Zdravím, syn asi ve školce chytil zadní rýmu. Říká, že ho bolí hlava, má skoro zvýšenou teplotu 36,9 a nemůže se vysmrkat. Máte nějaký tip, co na zadní rýmu pomáhá?

Syn (7 let) si pravděpodobně z plavání přinesl domů bradavici - na chodidle na noze. Jak se jí zbavit, abychom nemuseli na kožní?

Ahoj, jak řešit noční pomočování u 3-letého dítěte?

Ahoj, dcera přinesla ze školky poprvé v životě vší. Co proti nim používáte. A jak zabránit tomu, aby přeskočily na zbylé členy rodiny?

Ahoj, jak jste na tom s přístupem k očkování proti HPV. Obecně mám z očkování strach, ale asi v tomhle případě děti očkovat nechám.

Ahoj, syn tvrdí, že ve škole nevidí na tabuli. Sedí ve druhé lavici a je mu 10 roků. Šli byste s ním k očnímu?

Ahoj, syn je druhým rokem ve školce a zase má zelenou rýmu. Co proti ní používáte?