Ahoj, máte někdo zkušenost s léčbou bradavic na noze u dětí? Byli jsme na kožním a protože bylo před Vánoci, dostali jsme vodičku se štětečkem a 2x denně bradavice potíráme. Problém je, že jak se bradavice vylupuje, tak vodička na kůži pálí. Máme jít za 14 dní na kontrolu. Myslíte, že do té doby se to doléčí?

Ahoj, co si myslíte o tom, že někteří rodiče záměrně nechají dítě nakazit neštovicemi? Jsem trochu v pokušení, protože kamarádi zrovna v rodině neštovice mají a teď na podzim by to bylo lepší prodělat než v létě. Navíc mám předškoláka, příští rok už by zameškal školu...


Dobrý den,

kdy je nejlepší nechat naočkovat děti proti klíšťové encefalitidě? Hned na podzim nebo lépe až v zimě?

Ahoj, jaký je rozdíl mezi úpalem a úžehem?

Blíží se nástup dětí do školek / škol, máte někdo zkušenost s přípravky na podporu imunity? Imunoglukan, vitamín C, colostrum - něco co opravdu zabírá?

Ahoj, neteř má zánět močového měchýře. Může to být z koupání?

Ahoj, syn si zapomněl kšiltovku a druhý den ho bolela hlava. Může to být ze sluníčka?

Ahoj, setkal jste se někdo s bolestí pat u 11-letého fotbalisty?

Ahoj, dcera (10 let) má na kolenou jizvy po spadnutí z koloběžky (spadnutí na škváru). Již jsou to 3 roky. Mazali jsme vším možným i nemožným včetně hemagelu. Pomohl by laser?

Ahoj,

máte někdo prosím zkušenost s Vší klinikou? Moje dcera má vlasy po pás a u vyčesávání všiváčkem dost brečí. Je to bezbolestné a hlavně účinné?