Ahoj, dcera (10 let) má na kolenou jizvy po spadnutí z koloběžky (spadnutí na škváru). Již jsou to 3 roky. Mazali jsme vším možným i nemožným včetně hemagelu. Pomohl by laser?

Ahoj,

máte někdo prosím zkušenost s Vší klinikou? Moje dcera má vlasy po pás a u vyčesávání všiváčkem dost brečí. Je to bezbolestné a hlavně účinné?

Ahoj, půjdeme se synem na pětiletou prohlídku. Máte někdo zkušenost? Syn se bojí lékařů, tak ho musím trošku předpřipravit .

Ahoj, já i školkové děti jsme pořád nemocní. Máte nějaký tip, jak zlepšit imunitu?

Ahoj, máte někdo zkušenost s častými horečkami. Dvouletá dcera má horečky cca 1x za 3 týdny. Lékař doporučil podávat kortikoidy, že by to mohlo pomoci. V budoucnu hrozí i odstranění krních mandlí. Z kortikoidů mám strach..

Dobrý den, jak se u Vás projevoval zánět slepého střeva? Dceru od včera bolí břicho a hlava. Včera měla zvýšenou teplotu. Dnes se přidala horečka a zvracení. Mám s ní raději dojet k lékaři?

Dobrý den,
u dcery byla zjištěna Blountova choroba a čekají ji postupně operace obou nohou. Nemá prosím někdo osobní zkušenost? Uvítám jakékoliv info. Moc děkuji

Ahoj, nevíte, kolik dní od vypuknutí virózy/chřipky je člověk nakažlivý? Řešíme, kdy je bezpečné dát dítě hlídat babičce na doléčení....

Dobrý den,
nevíte, jestli je nutné přeočkovávat po očkovací látce Havrix - žloutenka A? Máme naočkovány 2 dávky, ale nevím, jestli to musíme nějak hlídat a zda-li se ještě přeočkovává? Nebo jestli je ochrana doživotní?

Ahoj, při běžné kontrole u pediatra se lékařce nezdála štítná žláza u dcery - 9 let. Změřila jí krk krejčovským metrem a poslala nás na krev. Jeden parametr vyšel v pořádku, druhý je zvýšený. Jsme odesláni na dětskou endokrinologii. Nevíte, co nás čeká?