Dobrý den, asi bych měla něco dělat s křečovými žílami, ale nevím, kde začít. Praktik mi říkal, že na operaci to není. Že bych však mohla začít se zdravým životním stylem. Znáte někoho, komu se křečové žíly zlepšily?

babmi Určitě priznitzovy chodníčky - střídání teplé a studené vody.

Aneta Ahoj, mojí mámě zmizely, když hodně zhubla...

Dosk33 Ahoj, zdá se mi, že když jsem začala více chodit pěšky, křečové žíly se hodně zlepšily. Doporučuju . Zjistila jsem, že čas se vždycky najde, jenom se donutit

Ahoj, 34 letou sestru zlobí srdce. Někdy buší tak rychle, že jí to v noci probudí a nemůže spát. Byla na ultrazvuku srdce a na holteru a nic se nezjistilo. Mám o ní strach.

zvypeta Někomu se to stává u problémů se štítnou žlázou. Asi bych zašla na endokrinologii, pro jistotu.

mirkou Nechci strašit, ale kamarádovi se bušení srdce zhoršovalo, až se dopracoval k panické poruše….. Neprožívá sestra zrovna stresové období?

Dosk33 estra byla vždycky trochu nervák, možná to bude opravdu psychika. Stresové období momentálně neprožívá.

PHam11 Tak když ultz srdce i holter byly OK, taky bych to tipovala na psychickou nerovnováhu. Možná zkusit bylinky na uklidnění, ev. popovídat si u psychologa.

Jarmi Meduňkový čaj z čerstvé meduňky bych zkusil.

ahoj,
neteř má apnoické pauzy. Setkal se s tím někdo u svých dětí? A jak to řešíte?

Jaron ahoj, moje Ema měla problémy cca do 3 let. Když jí někdo naštval nebo se bouchla, tak vydechla a přestala dýchat. Jednou dokonce zmodrala. Pediatr nás poslal na neurologii, kde nám řekli, že epilepsii vylučují. Museli jsme jí ochladit studenou vodou, stačilo omýt obličej. Když nebyla voda, pomohlo fouknout do obličeje.

mirkou My s tím také byli odesláni na neurologii. Pokud je to apnoická pauza, tak dítě buď zmodrá nebo zbělá .

jesterka Ahoj, u mimina doporučuju monitor dechu, dost mě uklidnil. Tedy je potřeba dát mimino přímo na desku, náš Honzík se jako novorozenec překulil mimo desku a to jsem měla nervy na pochodu.

PHam11 A jak se to projevu? Ve spánku nebo i přes den?

ahoj, mame na zahrade klistate. Tento vikend jsem mela 3. Nechci se strikat repelentem. Existuje jiny zpusob?

Hribek to bych radsi smrdela repelentem nez mela boreliozu

Jarmi kolegyne je "vybírá".. vezme pruh gázy a projde s nima nejkritičtejsi mista na zahrade a klistata se tam nachytaji... ale neni to na zahradu co ma 2000 m2..

Karsv Nemáte někdo zkušenost s nějakým bio repelentem? Hlavně jestli zabírá, pro pokožku bude určitě citlivější...

babmi Stříkáme tímhle a letos bez klíšťat