Ahoj, dcera trpí elegickým kašlem, bude potřebovat do školy potvrzení? S lehkým kašlem prokašle celý podzim...

zvypeta Ahoj, zavolej si do školy, teď už tam jsou a řeknou ti. U nás škola dobrý, ale školka chce na vše potvrzení.

Jarmi A jak jsou na tom vaše školy? Naše zrušila školy v přírodě a všechny kroužky na celý rok.. Děti budou tloustnout doma...

jesterka Naše škola kroužky promýšlí. Nějak si nedovedu představit, které povolí. Přitom sportovní oddíly normálně fungují. DDM zrušilo kroužek stavění z Lega...

renda My byli celé prázdniny na chatě izolovaní od světa, takže roušky jsme o června nepoužívali. Ale teď to začne, ufff.

Dobrý den, dcera /8let/ měla o víkendu horečky a rýmu. Nyní jsem ji nahmátla 2 zvětšené uzliny na krku. Asi je to obrana bílých krvinek organismu. Dočetla jsem se, že může být 2-4 týdny týdny, než zmizí. Co sport?

petra Zrovna před týdnem jsem řešila s naší PL něco podobného. Její odpověď: Dobrý den, ano , při rýmě a respiračním infektu se často zvětšují lymfatické uzlinky. Mizí během několika týdnů. Týden po infektu nechte dceru v klidu, pak začněte se sportem postupně, podle toho, jak bude zátěž zvládat.

PHam11 Zvětšené uzliny k viróze patří, tělo - potažmo bílé krvinky se tak brání infekci.... To bude v pořádku. Naopak nejsou v pořádku zvětšené uzliny bez známe nemoci.