Ahoj, co by mi pomohlo na zlepšení soustředění? Kafe už nepomáhá.

Ahoj, co uzivate na migrenu?


A teď jedna špatná správa pro vyznavače čínské medicíny. Škoda.. http://mednews.cz/cz/aktuality/21545/centrum-tradicni-cinske-mediciny-ve-fn-hk-na-konci-unora-ukonci-svou-cinnost

Dobrý deň,
veľmi rada chodím na Vašu stránku, kde sa takmer vždy dozviem niečo nové.
Počula som od známej o rýmovníku. Ak máte o tejto rastline nejakú dobrú radu,skúsenosť, prosím o jej zverejnenie.

Nemáte prosím někdo tip na zdravější večeře? Snažím se večer omezovat sacharidy. Ale jíst věčně maso a zeleninu na tisíc způsobů už se mi začíná přejídat. Za každý tip budu vděčná, díky.

Které homeopatikum pomůže při bolesti hlavy od krční páteře?

Poslední týden nemohu spát a bolí mě hlava. Poradíte nějaký osvědčený přírodní prostředek?

Přelom března a dubna optimální čas získat šťávu z břízy. stačí navrtat, zasunout trubičku a bříza pouští mízu. Vlastně to obdobné je i u cukrového javoru, ale tam je to myslím celoroční získávání šťávy.

abychom trochu oživili tuto skupinu, tak co názory na očkování?:-)

Využijte toho, že ještě kvetou pampelišky, a zkuste si udělat pampeliškový sirup, který léčí nejrůznější neduhy. Nám už se chladí.

http://slunecnyzivot.cz/2016/04/recept-na-domaci-nevareny-pampeliskovy-sirup-leceni-pampeliskou/

O skupině
Alternativní medicína je termín, kterým klasická medicína založená na důkazech vymezuje léčebné postupy stojící mimo její rámec. Do alternativní medicíny jsou zařazovány metody a postupy, jejichž účinnost nebyla úspěšně otestována vědeckými metodami. Nemusí to znamenat, že metoda je neúčinná, jen to, že není ověřena metodami současné vědy. (Zdroj - wikiskripta)
Členů (10)