Když je více komentářů k příspěvku, nejsou ihned zobrazeny, dájí se sice rozkliknout, ale nikde není vidět kolik jich je a ni nevidím, že "někde za rohem" jsou další.

Ahoj, zalamování řádků není úplně ideální, hodilo by se nerozdělovat slova.

Pokud si přepnu v diskusních skupinách na Lidi, jsou tam všichni ( v budoucnu tisíce?) ? JAk se v nich mám orientovat ( filtr podle prvního písmene, setřidění podle počtu příspěvků, posledních příspěvků, atd.)?

Mohly by se skupiny řadit podle aktuálnosti příspěvků?

Pokud je diskuzí více, tak nějaké rozbalovátko "+" a sbalítko "-" na komentáře

Bylo by možné zobrazovat u skupin nebo někde jinde jako přehled počet nových příspěvků (nepřečtených), abych nemusel pojíždět všechno, pokud se chci dozvědět něco nového?

Bylo by možné nahradit text 3 víkendů nazpět apod. normálně aktuálním datem?

Zobrazování data příspěvku jako "3 víkendů nazpět" je za prvé moc okatě přeložené z angličtiny, za druhé blbě přeložené. Což takhle "před 3 týdny" (a ideálně bych si představil, že by po najetí kurzorem se mi mohl objevit label se skutečným datem a časem příspěvku/komentáře).

Ve svém profilu vidím lištu zpřístupňující mé fotky, mé přátelé atd. - viz připojený obr. pod příspěvkem. Uvítala bych tu (ve stejném duchu) i odkaz na výčet skupin, ve kterých jsem členem. Ano, vím, že ten link existuje, ale na úplně jiném místě.

Uvádím znovu připomínky, u kterých jsem nenašla ze strany Vitaclubu žádnou reakci:
1) Mám-li MUDRLAND otevřen ve více záložkách prohlížeče a v rámci některé se odhlásím, mohu na jiné dál pokračovat. Považuji to za zásadní chybu.
2) Postrádám v diskusních fórech obvyklou funkčnost umožňující roztáhnout pole pro vložení delšího příspěvku. Tři zobrazované řádky je málo, posuvník je nepraktický...
3) Podle mého názoru jsou fotografie zobrazované u příspěvků příliš veliké, zabírají na stránce mnoho místa a znepřehledňují diskusi. Za vhodnější bych považovala zobrazovat pouze menší náhledy s možností otevřít větší formát po kliknutí myší (na téže či jiné záložce - standardní chování v závislosti na použití levého tlačítka nebo kolečka myši).
4) Uvítala bych možnost používání hypertextových odkazů v podobě, kdy je v příspěvku zobrazen text, který lze prokliknout (namísto zobrazení celé url adresy, která může být i velmi dlouhá), je to běžně dostupná funkčnost např. v Microsoft Wordu, Outlooku apod.